SBE Engineering Handbook Broadcast

Практичний посібник по проектуванню і технічного обслуговування станційТовариство інженерів телерадіомовлення (Broadcast Engineering Society - найбільше товариство телерадіомовлення в Індії) і McGraw-Hill Education випустили SBE Engineering Handbook Broadcast: Hands-on Guide to Station Design and Maintenance (Практичний посібник по проектуванню і технічного обслуговування станцій). Ця нова книга містить докладну практичну інформацію по відео, аудіо та широкомовних передавальних системах від десятків провідних експертів в цій галузі. В ній присутні характеристики всього, від основних принципів і формул до новітніх технологій і інженерних напрямків. Цей ресурс охоплює практичні і сучасні всі основні широкомовні технології для радіо, телебачення та суміжних областей.

 

Довідник SBE Broadcast Engineering Handbook містить в собі поглиблені навчальні програми, які підкреслюють ключові теми радіо і телевізійних технологій, і написана з ракурсу інженера мовлення. Більше 50 авторів внесли свій досвід в десяти розділах книги. Ці автори - визнані авторитети в своїх областях, добровільно виділили свій час, щоб створити цю цінну книгу. Довідник було майстерно зібрано головним редактором Джеррі Уїтакером, CPBE, 8-VSB. Він є віце-президентом по розробці стандартів Комітету з Передових Телевізійних Систем (ATSC) у Вашингтоні, округ Колумбія, а також автором та редактором більше 40 технічних книг. Містер Уїтакер є членом Товариства інженерів-мовлення.
 
Книга охоплює всі аспекти техніки телерадіомовлення в семи розділах: питання регулювання, радіопередавання, DTV транспортування, системи інформаційних технологій, системи виробництва, питання обслуговування, менеджмент мовлення, плюс три додаткових посилання.

Товариство інженерів телерадіомовлення (SBE) є єдиною організацією, що займається покращенням всіх рівнів і типів широкомовної техніки. Маючи більш ніж 5,100 членів SBE забезпечує форум для обміну ідеями та обміну інформацією, щоб допомогти членам йти в ногу з ​​галуззю, що швидко змінюється.

Книга доступна через www.mhprofessional.com і інтернет-магазини за $ 199. Amazon.

Переклад з blog.sbe.org.

 

Tags: