Вступ на 1 курс за результатами ЗНО

імені Ігоря Сікорського»
в поточному році

Вступ на 1 курс за результатами ЗНО

Вступ відбувається за сертифікатами ЗНО 2020, 201, 2017  року з української мови та літератури, математики, фізики або іноземної мови (іноземна мова лише ЗНО 2018,2019). Фізика (іноземна мова) або математика повинні мати не менше 100 балів. Спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка” входить до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви з першим пріоритетом, конкурсний бал збільшується на 2% (множиться на 1.02). Також враховується сільський коефіцієнт – конкурсний бал множиться на 1.05. Вагові коефіцієнти предметів ЗНО: українська мова та література – 0.23; математика – 0.5; фізика або іноземна мова – 0.25; бали за успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського — 0.02.
Навчання здійснюється за денною та заочною формами навчання.
Перелік документів, які необхідно подати.

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році

Іногородні студенти радіотехнічного факультету стовідсотково забезпечені гуртожитком!

Детальніше з правилами прийому до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" в поточному році Ви можете переглянути на сайті приймальної комісії http://pk.kpi.ua.
     Нормативні документи та додаткова інформація розміщена на сайті приймальної комісії!