Кафедра радіотехнічних пристроїв та систем

 
АБІТУРІЄНТУ
Обрати навчання на радіотехнічному факультеті для свого професійного росту це значить працювати на передовому краї сучасних радіотехнічних інформаційних технологій 
 

Спеціальність

Телекомунікації та радіотехніка

Освітня програма

Радіотехнічні інформаційні технології

Форма навчання

Денна, заочна

Навчальний процес

Дисципліни за освітньою програмою

Кафедра РТПС

Професорсько-викладацький склад

Навчальні лабораторії

Гуртки і факультативи

Академія MikroTik

ЗНО

Українська мова та література, математика, фізика або іноземна мова

Факультет запрошує
Презентація факультету та кафедр (ppt)
Презентація факультету та кафедр (pdf)
Компанії та підприємства, що співпрацюють з факультетом

Вітаємо Вас, шановні першокурсники!

     2 вересня Радіотехнічний факультет відкрив свої двері в світ нових знань для юнаків та дівчат, які ще недавно були школярами. Вам, першокурсникам, пощастило стати студентами кращого технічного ВНЗ країни, що має багату історію і традиції. У стінах університету життя повне турбот і хвилювань, проте немає часу цікавіше, ніж студентська пора. Попереду Вам необхідно буде проявити працьовитість і цілеспрямованість, навчитися думати і творити, здобути нові навички і знання, які в подальшому допоможуть знайти своє місце в житті. Нехай ваші роки навчання в університеті будуть плідними. Сміливо йдіть до наміченої мети. Бажаємо всім успіхів і досягнень, здоров'я, щастя і всього самого доброго.

Вийшла з друку чергова наукова праця наших викладачів – монографія Жука С.Я. і Товкача І.О.

     Жук С.Я. Методи адаптивного оцінювання параметрів руху безпілотного літального апарату на основі вимірювань сенсорної мережі : монографія / С.Я. Жук, І.О. Товкач. -Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, Вид-во "Політехніка", 2019, -172 с. ISBN 978-966-622-946-8
     В монографії розроблені методи рекурентного визначення місцеположення БПЛА на основі TDOA- і RSS- вимірювання сенсорної мережі, а також при їх комплексній обробці, які дозволяють отримати точності характеристики близькі до потенційно досяжних, що визначаються нижньою границею Рао-Крамера. З використанням математичного апарату змішаних марківських процесів в дискретному часі синтезовано оптимальні і квазіоптимальні адаптивні алгоритми оцінювання параметрів руху БПЛА на основі TDOA- і RSS- вимірювань і при їх комплексній обробці, які враховують різні види його маневру, а також наявність аномальних вимірювань. Адаптивні фільтри відносяться до класу багатоканальних пристроїв із зворотніми зв’язками між каналами і реалізують послідовну обробку  вимірювань, що надходять від датчиків сенсорної мережі. Аналіз ефективності отриманих алгоритмів виконано за допомогою статистичного моделювання, а також розглянуто можливості їх реалізації на базі сучасних обчислювальних систем.
     Для наукових робітників та інженерів, що займаються створенням мультисенсорних систем дрон-детекції, пасивних багатопозиційних радіолокаційних систем, а також аспірантів і студентів вузів, які навчаються за спеціальністю «Телекомунікації та радотехніка»

Молодий викладач кафедри Ігор Товкач переміг у конкурсі і став лауреатом премії Київського міського голови

21 червня 2019 року о 14.00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося урочисте вручення дипломів лауреатам премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 році.

Захист бакалаврів червень 2019р.!

     Вітаємо з успішним захистом бакалаврів кафедри РТПС: Бодюка О.А., Демченка С.О., Путієнка О.М., Совенка О.В., Євсєєва А.І., Іванечка Д.М., Гончара В.І., Почерпайло М.В., Сербінова І.К., Терещенка О.Л., Шеверуна М.С., Шмиговського П.Л., Маленчика Т.В!

     Екзаменаційна комісія особливо відзначила грунтовні дипломні роботи, які отримали 100 балів:

  • Литвинець Олександри (тема: Алгоритм адаптивної компенсації активних шумових завад цифрової лінійної антенної решітки, кер. Жук С.Я.);
  • Бендака Володимира (тема: Сенсор діапазону частот 60ГГц на основі приймально-передавального модуля Infineon, кер.Сушко О.Ю.)

     Бажаємо успішного вступу до магістратури! Чекаємо на вас!!!Сторінки