Бичковський Владислав Олексійович

Доцент кафедри
Каб: 203-17

Освіта:

• B.S., Ризьке вище військове інженерне авіаційне училище (м.Рига, Латвія), 1973
  • к.т.н., Київське вище військове авіаційне інженерне училище, 1980

Курси:

• Інформаційні технології ч.2.
  • Інформаційні радіосистеми.
  • Інформаційно-керуючі системи.
  • Чинники успішного працевлаштування за фахом.

Наукові інтереси:

• Інформаційно-керуючі системи.
  • Системи радіокерування.
  • Прогнозування характеристик систем.

Публікації:

Year Full Name Type Download
2015 Бичковський В. О. Оцінка точності та ефективності систем радіокерування / В.О. Бичковський, Ю.Ю. Реутська // Радіотехнічні поля, сигнали, апарати та системи: міжнар. наук.-техн. конф. 16-22 бер. 2015р.: тези доп. — Київ, 2015. paper pdf (ukr)
2015 Бичковський В. О. Ентропійний аналіз процесу радіокерування / В.О. Бичковський, Ю.Ю. Реутська // Вісник НТУУ «КПІ». Серія Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2015. – № 63. – с. 13-20. Theses pdf (ukr)
2015

Бичковський В. О. Оцінка точності та ефективності систем радіокерування рухомими об’єктами / В.О. Бичковський, Ю.Ю. Реутська // Вісник НТУУ «КПІ». Серія Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2015. – № 62. – с. 62-69.

paper pdf (ukr)
2014 Бичковський В. О. Макроскопічний аналіз ергатичних систем / В.О. Бичковський, Ю.Ю. Реутська // Вісник НТУУ «КПІ». Серія Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2014. – № 59. – с. 76-84. paper pdf (ukr)
2014 Бичковський В. О. Прогнозування ефективності інформаційного обміну в групі операторів / В. О. Бичковський, Ю. Ю. Реутська // Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Серія : Радіотехніка. Радіоапаратобудування. - 2014. - Вип. 58. - С. 47-54. paper pdf (ukr)

Кваліфікаційні роботи:

• Кандидатська робота: Синтез фільтрів НВЧ з неоднорідних ліній.