ФУРМАНЧУК Вадим Юрійович

ФУРМАНЧУК Вадим Юрійович, бакалавр, навчається в магістратурі радіотехнічного факультету.

Вадим прийняв участь у роботі гуртка в 2012 р., коли навчався на другому курсі університету. Значною його роботою була модернізація генераторів фірми Simens відповідно до специфіки навчального процесу. Він також розробив низку конструкцій, кожна з яких по своєму цікава.

Проте, найбільш «знаковою» конструкцією Вадима під час навчання в бакалавраті став прилад, який не дозволяє водію маршрутки глумитись над пасажирами у формі примусової і обов’язково гучної трансляції «Радіо шансон», чи якогось іншого непотребу. Даний прилад виготовлено у формі коробочки, яка вкладається до пустої пачки з під цигарок, і якщо його увімкнути, то замість музону – з динаміків чути лише шипіння, що змушує водія своє аудіо-причандалля вимикати, на радість пасажирів.

В магістратурі Вадим навчається з 2015 р.

Наукові публікації Фурманчука В. Ю.: переглянути…