НЕУЙМІН Олександр Станіславович

НЕУЙМІН Олександр Станіславович, кандидат технічних наук, працює викладачем на радіотехнічному факультеті.

Олександр прийшов у гурток на п’ятому курсі після вступу до магістратури. Навчаючись в магістратурі в 2009-2011 рр., розробив та виготовив у гуртку за темою своєї магістерської дисертації прилад на базі мікроконтролера для дослідження властивостей ПЗЗ-матриць (електронних пристроїв, які перетворюють зображення після об’єктиву в фотоапараті, відеокамері, смартфоні чи телефоні – в електронне зображення).

Після завершення навчання в магістратурі Олександр  вирішив займатись науковою роботою, тому в 2011 р. вступив до аспірантури і після навчання в ній, він в 2015 р. захистив кандидатську дисертацію та став викладачем на рідній кафедрі.

Наукові публікації Неуйміна О.С.: переглянути…