ЛЯШУК Олексій Миколайович

ЛЯШУК Олексій Миколайович, магістр, навчається в аспірантурі університету.

Олексій прийшов у гурток під час навчання на другому курсі  університету в 2008 р. – його привабила можливість закріплювати на практиці отримані в процесі навчання теоретичні знання та систематично їх удосконалювати.

Обравши для своєї спеціалізації напрям пов’язаний з інформаційними технологіями, він закінчив спеціалізовані курси з вивчення мови програмування Java, де отримав відповідний сертифікат, і почав розробляти програмні функціонали різного призначення, більшість з яких отримали прикладне застосування і нині працюють у складі впроваджених програмних систем, які були створені разом з іншими гуртківцями.

Олексій – автор розробленого ним методу захисту даних MHED, який є дуже ефективним при передачі їх по відкритому каналу зв’язку, такому як мережа Інтернет.

Темою його бакалаврської роботи була розробка програмного симулятора діючого індикаторного вузла радіолокаційної станції.

Під час навчання в магістратурі Олексій продовжив працювати над цією ж темою та створив віртуальний комплекс симуляції діючої радіолокаційної станції. Розробка дозволяє в сформованих умовах високої візуальної  достовірності здійснювати імітацію  виявлення повітряної цілі та наведення на неї ракет для знищення. Програмний комплекс РЛС впроваджено в навчальний процес кафедри.

Вступивши в 2014 р. до аспірантури університету Олексій став досліджувати властивості складових 3D відеозображень.

Наукові публікації Ляшука О.М.: переглянути…