ГРИЦЕВИЧ Іван Ростиславович

ГРИЦЕВИЧ Іван Ростиславович, студент.

Почав відвідувати гурток в 2014 р. – ще з першого курсу навчання, де зацікавився темою експериментального дослідження характеристик напівпровідників. Отримавши базові знання про роботу мікроконтролерів Іван відразу почав розробляти різні ідеї щодо застосування їх в майбутньому приладі. По мірі освоєння в процесі навчання мов програмування C та Matlab, він створив ряд прототипів приладу для автоматичного вимірювання характеристик.

За цей час схема приладу та алгоритми його роботи неодноразово змінювались, інколи з’являлись настільки нестандартні рішення, що приходилося переробляти всю схему та заново переписувати програмне забезпечення. Але це було того варте, оскільки постійно збільшувалась ефективність роботи приладу та його компактність.

Даний прилад має автоматично вимірювати характеристики напівпровідникових приладів, щоб на основі котрих можна було створювати математичні моделі конкретних типів для наступного використання  їх в системах автоматичного проектування (САПР), в якості високореалістичних віртуальних компонентів. 

В даний час Іван продовжує роботу над своєю розробкою, щоб по її завершенню по цій темі захистити в бакалавраті дипломну роботу.

***

Наукові публікації Грицевича І.Р.: переглянути…