СОЛОВЕЙ Олександра Олександрівна

СОЛОВЕЙ Олександра Олександрівна, студентка.

Олександра прийшла в гурток під час навчання на третьому курсі  університету в 2015 р., маючи намір закріплювати на практиці отримані в процесі навчання теоретичні знання та систематично їх удосконалювати.

Зацікавившись інтелектуальними системами, які створюються засобами веб-програмуванням, вона стала працювати в даному напрямку. Зокрема, Олександра прийняла активну участь в розробці інтелектуального функціоналу Polidar CRM та його інтеграції до інформаційно-комунікаційної системи «ПОЛІДАР».

Даний функціонал призначений для роботи у складі системи для забезпечення електронного самоврядування, зокрема, він дає можливість громадянам дистанційно отримувати інформацію та послуги, які раніше потребували обов’язкової взаємодії з чиновниками.

Наукові публікації Соловей О. О.: переглянути…