ГАРБОВСЬКИЙ Віктор Петрович

ГАРБОВСЬКИЙ Віктор Петрович, студент.

Віктор долучивсь до гуртка в 2015 р., коли навчався на другому курсі університету.

Він брав участь у створенні інтерактивного програмного інструменту Sender для системи електронного документоведення Polidar SED (одного з функціоналів інформаційно-комунікаційної системи «ПОЛІДАР»).

Набувши практичного досвіду в галузі інформаційних технологій, Віктор вирішив випробувати себе в якості розробника радіотехнічних пристроїв, і в даний час в поті свого чола працює над створенням приладу для дослідження явищ пов’язаних з атмосферною електрикою (це конкретний доказ того, що отримані знання за навчальною програмою факультету дозволяють  нашим студентам вільно долучатись до роботи в різних галузях технічної сфери).

Наукові публікації Гарбовського В. П.: переглянути…