БЕРНАЦЬКИЙ Сергій Олегович

БЕРНАЦЬКИЙ Сергій Олегович, студент.

Сергій прийшов у гурток в 2016 р., коли навчався на третьому курсі університету.

В гуртку він активно займається удосконаленням отриманих теоретичних знань, зокрема, спеціалізується на програмуванні мікроконтролерів та впровадженні систем автоматизації.

Сергій також є учасником проекту по модернізації вузла передавача «Дождь-2», який працює на передавальному комплексі Київської філії Концерну радіозв’язку, радіомовлення та телебачення.

В такий спосіб, ще під час навчання в університеті, на кафедрі відбувається набуття студентами практичного досвіду роботи – в даному випадку, в процесі виконання курсового проекту з курсу “Радіопередавальні пристрої” під керівництвом старшого викладача Антонця Олександра Миколайовича та за технічної підтримки спеціаліста профільної навчальної лабораторії Нікіташенка Юрія Севіровича.