МІЩЕНКО Кирило Сергійович

МІЩЕНКО Кирило Сергійович, студент.

Кирило прийшов у гурток в 2016 р., коли навчався на третьому курсі університету.

В гуртку він активно займається удосконаленням отриманих теоретичних знань, зокрема, поглиблено займається опануванням проблематики ультракороткохвильового зв’язку,  має власний радіоаматорський позивний третьої категорії UT3UFF, а також захоплюється конструюванням аудіоапаратури.

Під час екскурсії на передавальний комплекс Київської філії Концерну радіозв’язку, радіомовлення та телебачення його керівник розповів студентам про проблеми, які виникають при експлуатації передавача «Дождь-2», який транслює радіопередачі в FM-діапазоні на частоті 72 МГц. Дізнавшись про це студенти Міщенко К.С., Рудешко К.В. та Бернацький С.О. вирішили замінити у цьому передавачі ламповий проміжний каскад на транзисторний.

Таким чином Кирило став активним учасником розробки транзисторного попереднього підсилювача частотно-модульованого сигналу потужністю 100 Вт та комплексу апаратури для його випробовування.

Вказана розробка відбувається в процесі  виконання курсового проекту з курсу “Радіопередавальні пристрої” під керівництвом старшого викладача Антонця Олександра Миколайовича та за технічної підтримки спеціаліста профільної навчальної лабораторії Нікіташенка Юрія Севіровича.

В такий спосіб, ще під час навчання в університеті, студенти мають реальну можливість на кафедрі отримати практичний досвід роботи за обраною спеціалізацією.