Безкоштовні он-лайн курси по Радіолокаційним системам

Patriot RadarДоктором Робертом М. О'Доннеллом, який нещодавно був співробітником в MIT Lincoln Laboratory, були підготовлені 2 курси по радіолокаційним системам (Free Radar Systems Courses).

Курс 1. Введення в радіолокаційні системи (Introduction to Radar Systems)

Вступний курс для студентів та професіоналів, людей, які дотичні до радіолокаційних технологій, наприклад, юристів, що займаються патентними питаннями в області радіолокації, студентів коледжів або осіб технічної підтримки, які працюють з радіолокаційними системами.

Набір з 10 лекцій (близько 11+ годин в тривалості, ~ 600 плакатів) розроблений в MIT Lincoln Laboratory на основі триденного курсу, що забезпечував розуміння концепцій і технологій радіолокаційних систем для військових офіцерів і осіб Міністерства оборони, які беруть участь в розробці та придбані радіолокаційних систем, а також в суміжних областях. Цей набір лекцій призначений надати базові знання по радіолокаційним системам.
Курс доступний за посиланням : Introduction to Radar Systems

Курс 2. Радіолокаційні системи (Radar Systems)

Цей курс (відео, аудіо та слайди в Power Point, а також окремі PDF слайди) був розроблений для магістрантів першого року навчання та нових фахівців по радіолокаційним системам. У 19 лекцій (близько 29+ годин в тривалості) існує понад 1300 слайдів.

Цей курс доступний за посиланнями:
University of New Hampshire, або
Worcester Polytechnic Institute

На кафедрі РТПС також викладається дисципліна по радіолокаційним системам під назвою "Основи теорії радіолокаційних систем".