Safe & Sound Design Challenge

 

Для того щоб запобігти ризикам особистої безпеки в будь-якому місці, в будь-який час проводиться турнір Safe & Sound Design Challenge, в якому має використовуватися носима технологія (wearable technology).

element14 запрошує всіх інженерів електроніки, виробників і дизайнерів одягу, щоб уявити і побудувати 'safe and sound' носимий проект, який захищає людину від особистих і екологічних ризиків, або проводить моніторинг особистого здоров'я, або захищає особисте майно від крадіжки.

Терміни:
Зареєструвати свою ідею     - до 27 січня 2017
Дедлайн подачі звіту про проект  -  12 травня 2017
Оголошення переможця         - 23 травня 2017

Safe & Sound Design Challenge

 

Все, що вам потрібно зробити, це розробляти з компанією TI - інтегрувати новітні мікроконтролери компанії Texas Instruments у Ваш проект.
 
Що Ви могли б розробити? Наприклад,
- Рішення для персоналу товарних сладів, яке б надавало доступ до спецодягу керівникам і співробітникам безпеки, щоб дізнатися про місцезнаходження всіх працюючих в умовах високих ризиків;
- Захисні окуляри, що відображають важливі повідомлення, унікальні для кожного користувача і його/її специфічні умови навколишнього середовища;
- Розумну кнопку тривоги для робітників, працюючих наодинці;
- Одяг для велосипедистів для підвищення видимості, який відправляє поточне місце розташування байкера до сім'ї, яка чекає його дома.

Призи:
1 місце - DJI Phantom 4 with Backpack and two extra batteries (retail value $1598) (квадрокоптер)
2 місце - DJI Phantom 3 Professional Quadcopter (retail value $799)
3 місце - TEXAS INSTRUMENTS EZ430-CHRONOS-915 Development Kit, CC430, RF Watch, Wireless, USB Data Logger, 96 Segment LCD Display (retail value $58)

Буде обрано 15 претендентів для участі в Safe & Sound Design Challenge. Кожен учасник отримає комплект від Texas Instruments - безкоштовно (на суму близько $ 300).
https://www.element14.com/community/docs/DOC-83709/l/safe-sound-design-c...

Зверніть увагу, що інші члени можуть також продовжувати роботу над проектом, якщо вони виконують основну умову - використання MSP-EXP432P401R в проекті. Завершіть свій проект, зробіть принаймні 10 повідомлень в блозі, і Ви також будете претендентом на один з  дивовижних призів, у тому числі Quadcopter DJI Phantom!

Правила і умови участі: pdf
Сторінка реєстрації: тут