Innovate Europe Design Contest 2017

 

Innovate Europe Design Contest є відкритим багатопрофільним інженерним конкурсом проектування для студентів інженерних факультетів Європи. Цей щорічний конкурс дає студентам можливість продемонструвати свої творчі здібності шляхом розробки інноваційних цифрових схем для реалізації в Intel PSG Field-Programmable Gate Arrays (FPGA).

Терміни:
до 1 травня 2017 - Розмістити пропозицію Вашої команди для участі в Конкурсі
до 15 червня 2017 - Надіслати звіт проекту
15 липня 2017 - Переможці будуть повідомлені по електронній пошті
Вересень 2017 - Церемонія нагородження

Innovate Europe Design Contest

Cтуденти мають реалізовувати свої проекти з використанням найсучасніших технологій Intel PSG: FPGAs, вбудованих процесорів і передових інструментів САПР. Сьогоднішні студенти завтра стануть лідерами галузі, і тому ми раді запросити студентів з Європи, щоб поділитися своїми інноваційними ідеями, а також продемонструвати свої таланти і пристрасть.

Учасниками можуть бути
бакалаври, магістри та доктори філософії в області електротехніки або електронної техніки або обчислювальної техніки. Учасники можуть працювати поодинці або в складі груп від 2 до 4 людей. Учасники повинні перебувати під наглядом вчителя. Можуть брати участь кілька учасників або команд з одного університету.

Призи будуть вручені в наступних категоріях:
Інтернет речей (об'єкти, шлюзи/мережі, функції безпеки, ...)
Високопродуктивних обчислень (прискорення програмного забезпечення за допомогою FPGA)
Machine Learning (нейронні мережі за допомогою за допомогою FPGA)
Digital Design
Кращий проект команди з бакалаврату

Нагорода - 1 дрон для кожного члена команди-переможця

Altera надасть одну налагоджувальну плату кожній команді:
 DE10-Lite board
 DE1-SoC board
 DE0-Nano-SoC board

Altera може прийняти рішення надати додаткову плату (в залежності від характеру проекту), такі як: АЦП/ЦАП, бортові камери, ...
Altera надає кожному учаснику безкоштовне програмне забезпечення:
Quartus II CAD Tools, Altera Monitor Program ( AMP ) software development environment for the ARM A9 Embedded Processor in the Cyclone V SoC device, Altera Nios II Embedded Processor development environment, Altera SDK for OpenCL, …

Для звіту:
Учасники та автори повинні представити документи (20 сторінок максимум) на FTP простору (ftp://upload.innovateeurope.org/).
Учасники повинні вивантажити відео проекту і вихідний код (при необхідності) на FTP-простір (ftp://upload.innovateeurope.org/).
Відео не повинно перевищувати 100 Мб. Формат відеофайлу має бути виконаний у форматі mp4, і повинен бути в якості не гірше 480p.Відео імена файлів повинні включати в себе ідентифікатор команди і ім'я команди.

Реєстрація за посиланням тут.
Детальні правила тут.