9 безкоштовних електронних книг про бездротовий зв'язок

Нижче представлена колекція з 9 дивовижних безкоштовних електронних книг для інженерів і аспірантів, які вивчають технологію бездротового зв'язку. Отримуйте задоволення від читання! бездротовий зв'язок

1. 802.11ac: A Survival Guide  Author/s: Matthew Gas
Видавництво: O'Reilly Media, 2013 рік

802.11ac є найостаннішою  швидкістною Wi-Fi технологією, яка працює на швидкості більш ніж 1 Гбіт/с. Ця книга описує технологію останнього покоління Wi-Fi, в тому числі методи нового кодування і канальні шари для більш високих швидкостей.

2. Mobile Networks Author/s: Jesus Hamilton Ortiz
Видавництво: InTech , 2012

Поширене використання мобільних мереж починається в основному з системи третього покоління і систем голосового трафіку. Число користувачів мобільного зв'язку 3G та 4G поколінь перевищить кількість користувачів стаціонарних телефонів. Тому дана книга актуальна для знайомства з 3G та 4G мобільниими мережами.

3. Wireless Ad-Hoc Networks  Author/s: Hongbo Zhou (ed.)
Publisher: InTech , 2012

Ця книга присвячена найбільш фундаментальним аспектам вузькоспеціалізованих бездротових мереж. Теми включають розробку канального рівня для більш високої продуктивності, вивчення протоколів маршрутизації для підвищення ефективності, а також практичні питання в їх застосуванні.

4. Wireless Sensor Networks: Technology and Applications Author/s: Mohammad Matin (ed.)
Publisher: InTech , 2012

Метою цієї книги є представити кілька важливих питань по бездротовим сенсорним мережам WSNs: застосування, розробка і технології. У книзі висвітлюються питання енергоефективного проектування бездротових сенсорних мереж і існуючі застосування WSN.

5. Advanced Wireless LAN  Author/s: Song Guo
Publisher: InTech , 2012

Ця книга надає інформацію про останні досягнення бездротових локальних мереж і охоплює теми про фізичний рівень, МАС-рівень, QoS та системи. Це допомагає практикуючим зрозуміти деталі проблем, які виникають в цій області, що швидко розвивається.

6. Wireless Communications and Networks: Recent Advances Author/s: Ali Eksim
Publisher: InTech , 2012

Цей всеосяжний посібник охоплює технічні основи, останні досягнення і відкриті питання в області бездротового зв'язку і мереж. Цінний довідник для студентів, викладачів, науковців, дослідників, інженерів і наукових стратегів.

7. Wireless Communications: Signal Processing Perspectives Author/s: H. V. Poor, G. W. Wornell
Publisher: Prentice-Hall, Inc. , 1998

Цінний довідник як для фахівців обробки сигналів, які прагнуть застосувати свої знання в області бездротового зв'язку, так і для фахівців зв'язку, які прагнуть використовувати методи оброблення сигналів.

8. The Linux Wireless LAN Howto Author/s: Jean Tourrilhes , 2007
Ця робота розкриє чарівний світ бездротових локальних мереж і Linux. Бездротові локальні мережі не дуже широко поширена і добре відома технологія, навіть в світі Linux, тому в роботі зібрано більшу частину наявної інформації.

9. Fundamentals of Wireless Communication Author/s: David Tse, Pramod Viswanath
Publisher: Cambridge University Press , 2005

Це підручник з основ бездротового зв'язку. Він пояснює поняття на рівні, доступному для аудиторії зі знаннями теорії ймовірності і теорії цифрового зв'язку. Для випускників в галузі електротехніки та обчислювальної техніки.

Оригінал тут.