Навчально-методичні праці

На кафедрі підготовлено до видання три навчально-методичні праці з дисципліни «Радіопередавальні пристрої»

1. «Методичні  вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Радіопередавальні пристрої, частина І» для студентів вищих навчальних закладів спеціальності  172 «Телекомунікації та радіотехніка», освітньо-професійної підготовки бакалаврів. Укладачі: старший викладач кафедри радіотехнічних пристроїв та систем Антонець Олександр Миколайович, доцент кафедри радіотехнічних пристроїв та систем Дмитрук Віктор Опанасович, аспірант Товкач Ігор Олегович — К.: КПІ ім. Ігоря Сікоського, 2017. Електронне видання.
  2. «Методичні  вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Радіопередавальні пристрої, частина ІІ» для студентів вищих навчальних закладів спеціальності  172 «Телекомунікації та радіотехніка», освітньо-професійної підготовки бакалаврів. Укладачі: старший викладач Антонець Олександр Миколайович, студент Грицевич Іван Ростиславович, доцент Дмитрук Віктор Опанасович, старший викладач Омеляненко Михайло Юрійович, аспірант Товкач Ігор Олегович — К.: КПІ ім. Ігоря Сікоського, 2017. Електронне видання.
  3. «Методичні  вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Радіопередавальні пристрої, частина ІІІ» для студентів вищих навчальних закладів спеціальності  172 «Телекомунікації та радіотехніка», освітньо-професійної підготовки бакалаврів. Укладачі: старший викладач Антонець Олександр Миколайович, доцент Дмитрук Віктор Опанасович, старший викладач Омеляненко Михайло Юрійович, аспірант Товкач Ігор Олегович — К.: КПІ ім. Ігоря Сікоського, 2017. Електронне видання.