Отримано грамоту за активну участь у військовій конференції

Наш аспірант Антон Абрамович отримав грамоту за активну участь у  V-й Міжнародній науково-практичній конференції: "Проблеми координації військово-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння і військової техніки" (організатори: Центральний науково-дослідний інститут озброєнь та військової техніки Збройних сил України, Міністерство освіти України, та ін.),  яка проходила в Києві 11-13 жовтня 2017 р. в рамках ділової програми XIV-ї Міжнародної спеціалізованої виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» (див. детальніше – https://defence-ua.com/index.php/statti/3530-zbroya-ta-bezpeka-2017-uspi...).
     Вже другий рік поспіль аспірант радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Антон Абрамович приймає участь в цій конференції на запрошення Центрального науково-дослідного інституту озброєнь та військової техніки Збройних сил України.  З одним з підрозділів котрого в нього склалась творча співпраця, що дозволило в підсумку використати результати його дисертаційного дослідження в науково-дослідній роботі (шифр «Тріонікс») цього закладу.
     Тема доповіді Антона Абрамовича на даній конференції «Аналіз металів методом графічно–цифрових образів» базувалась на результатах проведених ним досліджень в рамках виконання дисертаційної роботи «Аналіз металів цифровою радіотехнічною системою ближньої локації».