Математичне моделювання систем і процесів

1. Загальні відомості

Проектування складних пристроїв пов’язане з великими витратами машинного часу. Радікальне скорочення витрат часу можливе за умов впровадження нових “швидких” математичних моделей, які будуються за результатами аналізу простроїв і використовуються для подальшого проектування. Застосування «швидких» моделей дає можливість рішати  на персональних    комьюторах дуже складні задачі проектування , наприклад аналізу чутливості пристроїв до змін у зовнішньому середовищі.

2. Мета та завдання кредитного модуля

2.1. Метою кредитного модуля є формування у студентів здатностей:

• «діяльність» + «об’єкт діяльності»;

2.2. Основні завдання кредитного модуля.

Згідно з вимогами програми навчальної дисципліни студенти після засвоєння кредитного модуля мають продемонструвати такі результати навчання:

знання: ознайомлення студентiв з методами розрахунку  чутливості систем та технологічного допуску на параметри систем

уміння: студентiв  проектувати системи з мінімальною чутливістю до зміни параметрів та обирати потрібні технологічні допуски на параметри системи

досвід: використовувати пiдхід к проектуванню фiзичних систем  шляхом проектування їх математичних моделей, застосовувати на практиці прикладні  методи аналiзу

3.Розподіл навчального матеріалу

Семестр

кредита

Всього

Розподіл годин за видами занять

МКР

Індивидзавдання