Студенти нашої кафедри на Всеукраїнській олімпіаді з Радіотехніки

     Нам, студентам кафедри РТПС, пощасливилося взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з Радіотехніки, що відбулася 20-22 березня 2018го року у Харкові. Декілька тижнів ми відповідально готувалися до цієї події, відвідували безліч консультацій, затримувалися в корпусі допізна і все заради того, що гідно представити рідний факультет на Всеукраїнському рівні. Щиро дякуємо викладачам, що допомагали та підтримували нас у цей період.

     Увесь час було дуже страшно, адже більше всього ми хотіли повернутися додому не з пустими руками. Адже це шанс показати та проявити себе на усі сто відсотків, продемонструвати іншим університетам наш рівень знань та довести самим собі, що усі наші старання не є марними.

     І нам це вдалося! Ми виграли шість призових місць, серед яких представники кафедри РТПС Литвинець Олександра Леонідівна (РТ-52-1) та Путієнко Олександр Миколайович (РТ-52-1)  зайняли:

  1. Перше місце з дисципліни «Антени та поширення радіохвиль».
  2. Перше місце з дисципліни «Теорія радіотехнічний кіл».
  3. Друг командне місце за напрямком «Радіотехніка».
  4. Третє командне місце з творчого конкурсу по програмування мікроконтроллерів.

     Щиро дякуємо за підтримку та маємо надію, що ще не раз гідно представимо наш факультет і нашу кафедру на Всеукраїнських та Міжнародних заходах!