Вийшов друком навчально-методичний посібник С.Б. Могильного - «Інформаційна безпека при роботі в Інтернеті»

Навчально-методичний посібник «Інформаційна безпека при роботі в Інтернеті»  призначений для студентів РТФ, які вивчають курс інформаційної безпеки, та учнів старших класів, які виконують наукові роботи в МАН. В підручнику 3 розділи. Перший – загальні методи захисту. В другому розглянуто, як створити та налаштувати портативну станцію пентестера на мікрокомп’ютері Raspberry Pi. Третій розділі присвячений питанням забезпечення анонімності при роботі в Інтернеті. Матеріали підручника особливо актуальні при будові систем Інтернету речей (IoT), в яких питання безпеки виходять на перший план.