Семінар МАН і каф. РТПС "Мікрокомп'ютер Raspberry Pi - інструмент дослідника"

31 травня кафедра РТПС радіотехнічного факультету і Мала академія наук України провели 8-ми годинний семінар "Мікрокомп'ютер Raspberry Pi - інструмент дослідника" для вчителів з усієї країни. Були присутні вчителі інформатики, фізики, математики з Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Житомира, Львова, Київської обл., Києва...

В програмі семінару:

  • Початкові налаштування Raspberry Pi. Організація віддаленого доступу до мікрокомп’ютера. Обмін файлами між Raspberry Pi і персональним комп’ютером
  • Використання виводів GPIO для отримання інформації з сенсорів та формування сигналів керування. Поняття про широтно-імпульсну модуляцію (ШІМ) та її використання для керування двигунами і RGB-діодами.
  • Підключення камери до Raspberry Pi. Отримання і збереження фото та відео зображень. Організація відео потоку з камери Raspberry Pi.

Вчителі не лише вчилися працювати з "малинкою", а й познайомились з можливостями факультету. Надіємося, що попереду будуть ще подібні семінари, бо не всі бажаючих ми змогли прийняти в своїх навчальних лабораторіях.

Заняття проводили доц. Могильний С.Б., ст. викладач Реутська Ю.Ю.

Висловлюємо вдячність за плідну підготовчу роботу методисту МАН Славко Марії та інженеру каф. РТПС Коваленко Сергію.