Викладачі та студенти нашої кафедри - фіналісти конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge 2018»!

Група викладачів та студентів – Омеляненко М., Турєєва О., Головін В., Романенко Т., Хохановська Ю., приймали участь та стали  фіналістами конкурсу Стартапів VII Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018» (див. детальніше: https://www.sikorskychallenge.com ) з конкурсною роботою: «Скануючий радіолокатор міліметрового діапазону довжин хвиль». Пристрій здійснює сканування радіовипромінювання об’єктів в міліметровому діапазоні довжин хвиль, отримання зображень та  їх подальшої обробки. Дослідні зразки радіометра  виготовлені із використанням  елементів сучасної  гібридно-інтегральної технології  НВЧ пристроїв, цифрових пристроїв обробки інформації. Подібні радіометри знаходять широке застосування  в виробничих процесах, сільському господарстві, охороні навколишнього середовища.

Інша група, до складу котрої входили Антонець О., Гарбовський В., Бондар Б., Притолюк  П. також приймали участь в конкурсі Стартапів VII Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018» з конкурсною роботою: «Пристрій для утилізації ПЕТ-пляшок з живленням від сонячних панелей». Дана розробка викликала зацікавленість в експертної комісії і також вийшла до фіналу конкурсу. Утилізація ПЕТ-пляшок за допомогою пристроїв, що живляться від сонячних панелей, дає змогу робити це скрізь де є в цьому необхідність: у невеликих населених пунктах, на природних об’єктах, навіть – безпосередньо в зонах відпочинку (переробка полягає в плавленні та гранулюванні). Отримані гранули можна потім доставляти на переробні заводи та використовувати для виготовлення побутових і промислових предметів різного призначення.