ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ РТФ 1974 РОКУ

06.04.2019 біля корпусу №17 НТУУ КПІ (радіотехнічний факультет) зібралися випускники факультету 1974 року випуску. Пройшло 45 років після закінчення інституту. Це майже все життя, але ми ніколи не забуваємо про рідний факультет та один про одного.
     На зустрічі було 14 чоловік, випускників спеціальностей радіотехніка та конструювання та виробництво радіоапаратури. Можна сказати, що той хто зміг та хотів прийти той був на зустрічі. Ініціатором цих зустрічей ще в далекому 1974 році була група РК-131, староста групи Щербатей Михайло. До цієї групи поступово приєдналися випускники інших груп випуску цього року і це перетворилося на зустрічі випускників потоку. Хтось приходить з випускників радистів а хтось з паралельної групи конструкторів.
     Ми збираємося весною, в першу суботу квітня о 17:00 біля 17 корпусу вже 45 років, кожен рік, без виключень. Фотографуємося та згадуємо минуле, прогнозуємо наше подальше життя, хоча і всі пенсіонери, всім і по 68-73 роки. Відмічаємося в журналі відвідувань занять, який був виданий деканатом РТФ ще в 1973 році. Може це рекорд Гіннеса, хоча б для України?

Студент групи РК-130 В.Піддубний
Наші кращі Групове фото на згадку

Декілька сторінок з журналу групи