Цікава радіоаматорська конструкція

На кафедрі діє студентський гурток інформаційних технологій /див. детальніше…/.

Активний гуртківець Михайло Захарченко, студент групи РТ-71, виготовив активну акустичну колонку, яка керується зі смартфону по каналу Bluetooth, а також по цьому каналу передається звуковий сигнал для відтворення. Живиться колонка від звичайного Power Bank, заряду котрого при максимальної гучності вистачає на 7 годин безперервної роботи.

Промисловий аналог подібної колонки в магазині коштує 1500 грн., а затрати Михайла при виготовлені колонки власноруч склали - 70 грн.

Прикладне застосування набутих знань не лише приносить задоволення, а й дає значний економічний зиск для власного бюджету (звичайно, це стосується тієї частини студенства, котрі є активними радіоаматорами, а їхні руки ростуть не із...).